Vrasja ne Klos/ Gruaja tentoi te fshihte armen, por s’ia doli! – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Detaje të reja nga tragjedia në familjen Dakuci në Xibër të Klosit.
Mësohet se autori, Sali Dakuci kishte konsumuar më herët alkol. Pasi janë zënë për tre drunj gardhi, autori ka shkuar të marrë pistoletën. Bashkëshortja e ka parë që ka qenë i nxehur dhe ka shkuar të fshehë pistoletën, por autori kishte shkuar më përpara.

Më pas ka shkuar dhe ka qëlluar në kokë me tre pblumba vëllait të tij dhe nipit, që ndërhyri për t’i ndarë e ka qëlluar me një plumb në gjoks.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu