Video/ Sekuestrohen sasi armësh në Tiranë, arrestohet një person

0
40
Gjigandi

Mbrëmjen e djeshme janë sekuestruar një sasi armësh në Tiranë. Siç shihet edhe në video duket se para Drejtorisë së Tiranës ndodhen armët e sekuestruara.

Burime për median bëjnë me dije se në rajon është  shoqëruar një person por ende nuk dihen detaje të tjera.

Sakaq, armët ishin të futura brenda disa kutive përkatëse dhe nuk dihet ende nëse ishin bërë gati për t’u trafikuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu