Tirana 6 ore pa drita! Ja zonat ku do te kete nderprerje – lajmi fundit

0
124
blank
Gjigandi

Sipas njoftimit më të fundit të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, ditën e sotme disa zona në Tiranë do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike. Energjia elektrike do të mungojë për 6 orë dhe bëni mirë të merrni masat. Stakim për datën 30 Tetor Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datën 30 tetor do të stakohet energjia në këto orare dhe zona 30 tetor 09:00-15:00 Pjesërisht rrugët: “Hysen Zhura”, “Mine Peza”, “Fortuzi” Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu