Takimi në Berlin, Merkel publikon foton me Ramën: Kryeministër artist! – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Takimi i ndodhur diten e sotme ne Berlin mes kryeministrit Edi Rama është publikuar edhe në faqen zyrtare në Instagram të kancelares Angela Merkel.
Në rrjetet sociale është publikuar foto ndërsa kryeministri Rama i dhuron kancelares Merkel librin e tij.

“Kancelarja Merkel mirëpret Edi Ramën, kryeministër i Shqipërisë. Politikani është gjithashtu një artist dhe i solli kancelares librin e tij të fundit si një suvenir”, shkruhet në faqen e kancelares Merkel.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu