fbpx
12 C
Tirana
Tuesday, May 26, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ramën

Etiketim: Ramën

Musai: Nuk ka më dialog me Ramën, rindërtimi i teatrit në...

0
Ka kaluar tashmë një javë që pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Një javë që ka sjellë shumë zhvillime, protesta e lëvizje qytetare. Kryeministri Rama duket...

Lulzim Basha: Arrestoni Edi Ramën, duhet të shkojë në burg!

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha thotë se Edi Rama duhet të ndëshkohet për abuzimet e shumta sipas tij që ka bërë në shtatë...

Vetëm reforma zgjedhore e “shkëmoq” Edi Ramën!

0
Hedhja në erë e Teatrit Kombëtar, hodhi në erë planet e zeza të Edi Ramës për të penguar reformën në drejtësi dhe reformën zgjedhore! Tashmë...

Zbulohen prapaskenat e takimeve të Yuri Kim me Ramën/ Cili është...

0
Zbardhet takimi i 2-të mes kryeministrit Rama dhe ambasadores amerikane Yuri Kim që si kryefjalë ka pasur Reformën Zgjedhore. SHBA tashmë kërkon një sistem zgjedhor...

Basha: Padrejtësia ka vetëm një emër: Edi Ramën, në vazhdim opozita...

0
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka dhënë një prononcim për gazetarët pas protestës së thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Basha tha se padrejtësisë...

Basha: Padrejtësia ka vetëm një emër: Edi Ramën, në vazhdim opozita...

0
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka dhënë një prononcim për gazetarët pas protestës së thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Basha tha se padrejtësisë...

Opozita thërret në interpelancë Edi Ramën për Teatrin

0
Rudina Hajdari dhe Ralf Gjoni kanë thirrur në interpelancë kryeministrin Edi Rama për çështjen e Teatrit Kombëtar. Mësohet se kjo seancë do të zhvillohet javën...

Takimi me Ramën/ Yuri Kim: Shqipëria të vijojë drejt arritjes së...

0
Ambasadorja e SHBA Yuri Kim u takua sot me Kryeministrin Rama për të diskutuar mbi ngjarjet e fundit. Në takim ambasadorja theksoi rëndësinë që ka...

Kështu ka thënë Rade Zallad për Prishtinën, Vokrrin, Ramën, Shalën, Nexhipin,...

0
Sot ka 63 vjeç por nuk i harron edhe kujtimet e mira që kishte me gjeneratën e artë të futbollit Prishtina në periudhën 1985-1986....

Arbër Zaimi jep detajet e fundit pas arrestimit të Boiken Abazit,...

0
Lëvizja Vetëvendosje në Shqipëri ka njoftuar se nga policia e atjeshme është arrestuar Drejtori i Qendrës së tyre, Boiken Abazi. “Në përpjekje qytetare për mbrojtjen...