Strakosha me Lazion vetëm një pikë në takim me Udinesen 

0
Gjigandi

Skuadra e Lazios nga Roma nuk importoi më shumë se një pikë nga Udine, duke u nda baras (0:0) me Udinesen, në takimin e javës së 33-të të Serie A. 

Portieri Thomas Strakosha u paraqit si zakonisht standard për Lazion dhe bëri paraqitje të mirë. 

Lazio arriti një pikë, por kjo nuk e kënaq sepse e lë larg pozitës së parë. 

Skuadra e futbollit Lazio renditet në vend të tretë me 69 pikë, ka 8 me pak se lideri Juventusi dhe Udinese është në pozitën e 15-të me 36 pikë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu