Sot betohen 51 avokatë dhe 25 praktikantë të avokatisë

0
Sot betohen 51 avokatë dhe 25 praktikantë të avokatisë
Gjigandi

Oda e Avokateve të Kosovës ka organizuar eventin më saktësisht Betimin solemn kur pritet të betohen 51 avokat dhe 25 praktikantë të avokatisë.

Njoftimi:

“Kemi kënaqësinë të ju ftojmë në eventin e organizuar nga Oda e Avokatëve të Kosovës, përkatësisht Betimin Solemn, të 51 avokatëve dhe 25 praktikantëve të avokatisë”

, thuhet në njoftimin për media.

RonaTyra

Agjenda

Eventi do të mbahet në Hotel “Emerald”, në ora 14:00 Prishtinë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu