18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Praktikant

Etiketim: praktikant

Sot betohen 51 avokatë dhe 25 praktikantë të avokatisë

0
Oda e Avokateve të Kosovës ka organizuar eventin më saktësisht Betimin solemn kur pritet të betohen 51 avokat dhe 25 praktikantë të avokatisë.Njoftimi:"Kemi kënaqësinë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS