16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Avokat

Etiketim: avokat

Ish-kryetari i Junikut lë politikën, bëhet avokat

0
Ish-kryetari i Junikut, Agron Kuçi pas aktivitetit të tij 20 vjeçar në politikë, si kryetari i Aleancës për Ardhërinë e Kosovës në këtë komunë,...

Sot betohen 51 avokatë dhe 25 praktikantë të avokatisë

0
Oda e Avokateve të Kosovës ka organizuar eventin më saktësisht Betimin solemn kur pritet të betohen 51 avokat dhe 25 praktikantë të avokatisë.Njoftimi:"Kemi kënaqësinë...

“Mos mbyllni gjykatat”/ Avokatët dhe gjyqtarët kundërshtojnë projektin e qeverisë

0
"Jam nisur që mbrëmë se nuk kishte autobus që unë të mbërrija në orën 10:00 këtu". Ky ishte shembulli konkret i kreut të dhomës...

Habit avokat Ngjela: Edhe unë si Rama, do ta kisha nxjerrë...

0
Shqipëria po bëhet gati të paguajë në arbitrazh 109 milion euro për një vendim të gabuar për mbylljen në mënyrë arbitrare të një televizioni. Para...

Zelensky emëron një avokat amerikan si këshilltar të tij

0
Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, emëroi këshilltar të tij një avokat amerikan. Mandati i Andrew Mac, i cili udhëheq një zyrë të avokatisë në Uashington,...

Biznesmeni nga Durrësi në kërkim për drogën në kontenierë, flet i...

0
Fill pas shpalljes në kërkim të biznesmenit Gentian Malindi, si i dyshuar për 137 kilogramë kokainë të kapur në portin e Durrësit, ka reguar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS