24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Avokatis

Etiketim: avokatis

Avokati goditet në zyrë nga klienti, Dhoma e Avokatisë Fier dënon...

0
Një avokat në Fier ka rënë pre e dhunës për shkak të detyrës.Shtetasi A. O., 38 vjeç, dyshohet se për motive të dobëta është...

Sot betohen 51 avokatë dhe 25 praktikantë të avokatisë

0
Oda e Avokateve të Kosovës ka organizuar eventin më saktësisht Betimin solemn kur pritet të betohen 51 avokat dhe 25 praktikantë të avokatisë.Njoftimi:"Kemi kënaqësinë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS