Shpërthim në Fushë Krujë, hidhet eksploziv në shtëpinë e një 40-vjeçari | Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një sasi eksplozivi ka shpërthyer në oborrin e një shtëpie në fshatin Halil të Fushë Krujës. Për fat të mirë, asnjë nga banorët e saj nuk është lënduar.
Kryefamiljari i A.P , 40 vjeç, është marrë në pyetje nga Policia nëse ka konflikte dhe ka nisur puna për zbulimin e autorëve që hodhën lëndën plasëse tek kjo familje.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu