Shpërndante kokainë me motor, arrestohet shqiptari në Selanik –

0
Gjigandi

Departamenti i Sigurisë në Edessa, ka arrestuar një 40-vjeçar për trafik kokaine. Shqiptari u arrestuar mesditën e djeshme në zonën e Selanikut.

Ndërkaq, nga kontrolli i ushtruar në një apartament, të cilin e kishte përdorur për të fshehur drogën, policia gjeti 51 doza kokaine me në peshë totale 143.3 gram kokainë e fshehur në dy enë plastike orizi.
Gjithashtu, policia sekuestroi edhe kanabis dhe dy peshore elektronike.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu