Gjigandi
Ballina Kosova Rrahje masive në Podujevë

Rrahje masive në Podujevë

0
135

Një rrahje masive ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të Podujevës.

Rrahja në fjalë ndodhi në mes disa personave, teksa u nevojit edhe ndërhyrja e Policisë së Kosovës.

Në një video të dërguar shihet edhe momenti kur pjesëtarët e policisë arrestojnë dhe largojnë nga vendi i ngjarjes persona të dyshuar lidhur me këtë rast.

Ngjarja ndodhi rreth orës 21:00, teksa në detaje me rastin po merren organet kompetente.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu