24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Podujevë

Etiketim: Podujevë

Rrahje masive në Podujevë

0
Një rrahje masive ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të Podujevës. Rrahja në fjalë ndodhi në mes disa personave, teksa u nevojit edhe ndërhyrja...

Pas kërcënimit për protestë, Policia dhe Inspektorati në Podujevë, sulme frontale...

0
Shoqata e Gastronomëve të Kosovës, përmes një postimi dhe videoje të publikuar në faqen zyrtare Facebook, thonë se Policia dhe Inspektoratet kanë nisur sulme...

As qeveria e as Covidi nuk i ndalin dasmat në Kosovë,...

0
Më 1 korrik të këtij viti, Qeveria e Kosovës mori vendim që të ndalojë organizimin e tubimeve me më shumë se 50 persona. Sidoqoftë, as...

Dy të infektuar me koronavirus shëtiten në Podujevë e Drenas

0
Një person i infektuar me koronavirus në Komoran të Drenasit dhe një tjetër në Podujevë, po ashtu i infektuar me koronavirus kanë dalë nga...

Aksident me traktor në Podujevë, vdes një person

0
Një person nga Podujeva ka vdekur pas një aksidenti me traktor. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 18:00. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë...

KEDS këtë vit investon afër 2 milionë euro në Podujevë

0
KEDS përmes një komunikate ka njoftuar se këtë vit ka investuar afër 2 milionë euro në komunën e Podujevës. Nga këto investime do të përfitojnë...

KEDS këtë vit do të investojë afro 2 milionë euro në...

0
KEDS-i ka njoftuar se vetëm sivjet janë ndarë afro 2 milionë euro nga të cilat po realizohen 66 projekte, ku do të përfitojnë afër...

Edhe në Podujevë do të filloi dezinsektimi i hapësirave publike

0
Komuna e Podujevës ka njoftuar se do të filloi dezinsektimin e hapësirave përreth lumenjve Llap dhe Dumnicë. Në njoftim thuhet se dezinsektimi do të vazhdojë...

Në Podujevë sërish apelohet që të mos hapen të pame

0
Shtabi Emergjent i Komunës së Podujevës për COVID-19 ka apeluar te qytetarët që konform vendimit të Qeverisë të mos organizohen ahengje familjare, ceremonitë mortore...

Kërkohet nga qytetarët në Podujevë të bartin maska dhe të ruajnë...

0
Shtabi Emergjent i Komunës së Podujevës për veprime dhe masa parandaluese e mbrojtëse nga COVID-19, në takimin e mbajtur sot ka shqyrtuar gjendjen aktuale...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS