Prishtinë: Banesa eshte mbuluar nga zjarri

0
124
Gjigandi

Të martën në Prishtinë një banesë është mbuluar nga zjarri, bën të ditur Policia e Kosovës

Rasti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së martës në Prishtinë, ku banesa e pabanuar e cila gjendet në katin përdhese të një ndërtese është përfshirë nga flakët.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore si dhe ekipi i zjarrfikësve të cilët e kanë lokalizuar zjarrin.

Ende nuk janë të njohura shkaqet dhe dëmet e zjarrit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu