E rëndë në Korçë, gjendet një person i pajetë në mes të rrugës

0
142
Gjigandi

Gjendet një person i pajetë në unazë të qytetit të Korçës.

Në vendngjarje ndodhet policia dhe ambulanca.

Personi i gjetur pa jetë është Ll. Kuqali, 65 vjeç.

Akoma nuk dihen shkaqet e ngjarjes, por sipas informacioneve paraprake dyshohet për vdekje natyrale, infarkt në zemër.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu