Romeo Veshaj flet për herë të parë TROÇ për ndarjen nga Jonida Maliqi: Ndarje dhe largime…[VIDEO]

0
90
Gjigandi

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi u komentuan shumë për lidhjen e tyre. Por krejt papritur, ata i dhanë fund marrëdhënies së tyre. Së fundmi, Romeo ka qenë i ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake up”, prej nga ku u shprehur se ndarja nga Jonida nuk ka qenë e lehtë, duke thënë se “ndarje të bukur nuk ka”.

Biseda në Wake Up:

Isli Islami: Në një kohë shumë të shkurtër pati goxha bujë. Marrëdhënia me Jonida Maliqin përfundoi dhe e la pas në 2019, të vjen keq për mënyrën se si mund të kenë shkuar gjërat.

Romeo Veshaj: Shiko, ndarje dhe largime të bukura nuk ka, paçka se të gjithë i trajtojmë…por jeta e tillë është, ka momente, lind vetëm, shtohesh rrugës dhe vdes vetëm. Që do të thotë janë gjëra që ndodhin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu