fbpx
16 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kulture

Etiketim: kulture

Shahini: Në Shqipëri nuk ka një kulturë “pandëshkueshmërie” për rastet e...

0
Ministrja e Arsimit Sportit dhe Rinisë së Shqipërisë, Besa Shahini, nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook është shprehur se ndjehet zemërthyer për secilin...

Ilda Bejleri i bën konfuzë të gjithë me përgjigjen kur e...

0
Ilda Bejleri është një nga personazhet më të komentuar rreth jetës së saj private për shkak të kuriozitetit të madh të ndjekësve të saj...

Romeo Veshaj flet për herë të parë TROÇ për ndarjen nga...

0
Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi u komentuan shumë për lidhjen e tyre. Por krejt papritur, ata i dhanë fund marrëdhënies së tyre. Së fundmi,...