Ilda Bejleri i bën konfuzë të gjithë me përgjigjen kur e pyesin për jetën private

0
183
blank
Gjigandi

Ilda Bejleri është një nga personazhet më të komentuar rreth jetës së saj private për shkak të kuriozitetit të madh të ndjekësve të saj lidhur me këtë fakt.

Ndonëse moderatorja nuk është prononcuar shpeshherë, së fundmi e ftuar në ‘Top Talent’, Ildës i është dashur të japë një përgjigje përballë konkurrentes, e cila e kishte ftuar dhe e pyeti nëse ka një person special në jetën e saj.

Lexo edhe:  Selena Gomez e pranon se këngën ia kushtoj Justin Bieber

“Njeriu ka nevojë për mbështetje, për të qenë i lumtur. Nëse më dëgjon mua, mos thuaj asnjëherë që je e lidhur nëse do të vazhdosh gazetarinë sportive”, u shpreh ajo, ndërsa intervistuesja insistoi sërish në pyetjen e saj.

“Po e lë evazive. Mjafton të jesh i lumtur, por nuk ka rëndësi statusi ‘single’ apo ‘i lidhur’”, përfundoi Bejleri.

Me siguri pas kësaj deklarate kurioziteti i ndjekësve është shuar sadopak.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu