18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Lajme nga shqiperia

Etiketim: lajme nga shqiperia

Mes Luanës dhe Marinës, ja cila është goca shembullore dhe cila...

0
E nisën së bashku karrierën në ekran, për t’u ndarë më vonë, në dy televizione konkurrente. Marina dhe Luana Vjollca janë motrat e pandara...

Ilda Bejleri i bën konfuzë të gjithë me përgjigjen kur e...

0
Ilda Bejleri është një nga personazhet më të komentuar rreth jetës së saj private për shkak të kuriozitetit të madh të ndjekësve të saj...

Romeo Veshaj flet për herë të parë TROÇ për ndarjen nga...

0
Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi u komentuan shumë për lidhjen e tyre. Por krejt papritur, ata i dhanë fund marrëdhënies së tyre. Së fundmi,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS