Rama: Sezoni ka nisur me këmbë shumë të mbarë në Sarandë

0
11
Gjigandi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama mëngjesin e kësaj të marte shkruan se në Sarandë, sezoni turistik ka nisur me këmbë të mbarë.

Kreu i qeverisë ka shpërndarë një video nga rikonstruksioni i rrugës Lëkurës-Sarandë.

Dhe me unazën panoramike Lëkurës – Kanali i Çukës, në Sarandën ku ky sezon ka nisur me këmbë shumë të mbarë.

Ju uroj një ditë të mbarë

“, shkruan Rama në Facebook.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu