Policia ne aksion ne Llakatund te Vlores, kap te riun me nje thes mall – lajmi fundit

0
50
Gjigandi

Policia e Vlorës ka zhvilluar një operacion të koduar si “Ferma”, në zonën e Fermës, afër fshatit Llakatund të Vlorës. Në kuadër të këtij operacioni, në bazë të informacioneve dhe bashkëpunimit me qytetarët, u bë arrestimi i 24-vjeçarit R. R. Nga kontrolli i ushtruar në banesë, Policia ka gjetur 12.4 kg kanabis. Materialet iu referuan Prokurorisë, në ngarkim të tij, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”. Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu