Ballina Etiketimet Aksion

Etiketim: aksion

Tiranë/ Aksion policor, 23-vjeçarit i gjendet armë dhe municion luftarak (Emri)

0
Ditën e sotme është zhvilluar një operacion policor në rrugën “Egnatia” në Tiranë. Burime për Abc24.al bëjnë me dije se shtetasit Sandriano Kastrati i është...

Policia rrethon Vlorën/ Aksion masiv për personat në kërkim dhe për...

0
Drejtuesi i ri i Drejtorisë së Policisë Vlorë, Ermal Muça, duket se punën e ka nisur duke u bazuar në terren, pas përpunimit të...

IKMT aksion për prishjen e ndërtimeve pa leje në Ksamil

0
IKMT ka nisur një aksion për prishjen e njësive të shërbimet në zonën nga Gjiri i Hartës deri në hyrje të Ksamilit. Aksioni po...

“Rrugorja” e Elbasanit në aksion, arrestohen 7 shoferë, pezullohen 21 patenta

0
Policia Rrugore e Elbasanit ka bërë bilancin e javës së fundit. Me anë të një njoftimi në rrjete sociale, Policia bën me dije se janë...

‘Rrugorja’ në aksion/ “Tapë” në timon dhe tentativë korrupsioni, procedohen 30...

0
Policia Rrugore në Tiranë ka bërë bilancin e javës së fundit. Me anë të një postimi në rrjete sociale, policia njofton se janë vënë në...

Policia Rrugore e Dibrës në aksion, shtohen kontrollet në akset

0
Policia Rrugore e Dibrës ka zhvilluar një aksion gjatë fundjavës që sapo lamë pas ka shtuar kontrolle në akset rrugore të saj. Gjithashtu i është...

Gjykata ‘aksion’ në Lushnje, i sekuestron apartamentin një të dënuari

0
Gjykata e Shkallës së Parë Lushnjë ka vendosur masën e sigurimit pasuror “Sekuestro preventive” mbi një apartament me sipërfaqe 103 m2. Mësohet se ky apartament...

Aksion i Inspektoratit në Podujevë, lirohen hapësirat publik në qytet

0
Inspektoriati i komunës së Podujevës ka realizuar aksion në largimin e rrethojave në prona publike, ky aksion është ndërmarrë në rrugën "28 Nëntori", me...

Aksioni i pastrimit, Rama: T’I japim fund kësaj marrëzie që të...

0
Kryeministri Edi Rama ka dhënë një mesazh në lidhje me Planin e Pastrimit Kombëtar. Ai ka shpërndarë një postim në rrjetet sociale ku ka...

Rrugorja e Fierit në aksion: Arrestohen 13 shtetas për shkelje të...

0
Gjatë javës së shkuar Policia Rrugore e Fierit ka vendosur në pranga 13 persona për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor.Gjatë kontrolleve, policia ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24