Perisic rikthehet nga lëndimi – i gatshëm për ndeshjen ndaj Union Berlin

0
12
Gjigandi

Ivan Perisic është shëruar nga dëmtimi dhe do të jetë i disponueshëm kur Bayern Munich të rifillojë sezonin e tyre kundër Union Berlin të dielën.

Mediumi gjerman, ‘Kicker’ pretendon se anësori kroat është rikuperuar……

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu