Pas Vlorës edhe Durrësi përfshihet nga moti keq dhe era e fortë, kapiteneria pezullon lundrimin e…

0
2
Gjigandi

Pas Vlorës edhe Durrësi është përfshirë nga një erë e fuqishme.

Për pasojë kapiteneria ka urdhëruar të mos dalin në det anijet e tonazhit të mesëm e të vogël.

Sektori i peshkimit ka pezulluar punën deri ne nje urdhër te dyte.

Po ashtu edhe sektori ngarkim-shkarkimit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu