-0.5 C
Tirana
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Si

Etiketim: si

Tenderi 300 milionësh/ Ja si Ender Trashaj i Albgarden dhe Jonaid...

0
Abc24.al disa ditë më parë ka publikuar një “buqetë” me bëmat e kompanisë Alb Garden dhe ishte pikënisja për t’i hapur rrugë rastit konkret që...

I injektonte kos dhe sheqer në shiringë në vend të insulinës/...

0
Tronditës është rrëfimi i një 45-vjeçareje që vrau një të moshuar për të cilën kujdesej në Rodos të Greqisë. Pas arrestimit gruaja pranoi se...

Prezantohej si dietologe dhe shiste dieta deri në 300 euro, arrestohet...

0
Silvana Balliu ka rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi përfitonte para nga qytetarët me anë të mashtrimit. Uniformat blu raportojnë se 41-vjeçarja prezantohej...

I riu nga Tirana rrëfen si u lidh me trafikantët e...

0
Kjo është rruga që shumë të rinj, përshkojnë për të shkuar në Angli. I njëjtë është dhe rasti i një 20 vjeçari nga Tirana...

Iu gjet kanabis e përpunuar si çokollatë, arrestohet 34-vjeçari në Tiranë

0
Një 34-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi gjatë një kontrolli të ushtruar në automjetin e tij, u gjet dhe sekuestrua një sasi...

Si e ndihmoi alkooli njeriun të krijojë qytetërimin

0
Njeriu është dehur dhe ka udhëtuar mendërisht falë substancave psikodelike që nga kohërat të lashta dhe në mbarë botën. Nuk mungojnë librat interesantë që...

I dashuri i 29-vjeçares dëshmoi tragjedinë, mediat britanike: Si u mbyt...

0
Mediat britanike e kanë pasqyruar gjerësisht lajmin e vdekjes së një turisteje angleze në brigjet shqiptare. Një instruktore zhytjeje është arrestuar pasi një pushuese...

Receta/ Si mund të bëjmë një Kompekaj

0
Përbërësit (Përbërësit e kësaj recete janë për 4-5 persona) 2 filxhanë çaji miell 2 gota uji sheqer 3 kokrra vezë 1 filxhan kafeje gjalpë ½ filxhan çaji arra të qëruara pak...

Ngjarje/ Luiza Gega pritet me ceremoni si Papa Françesku në 2014

0
Minutazhi  9’11”31, i arritur në garën e 3000 metrave me pengesa i dha titullin kampione e Europës. Pas titullit dhe medaljes së artë  që mori...

“Jam shefe në doganë”/ Si mashtroi 25-vjeçarja biznesmenen në Tiranë

0
“Punoj në doganë” është një frazë që në Shqipëri ndonjëherë ka efektin e çelësit magjik. Me të mund të fitosh simpatinë apo edhe përkujdesin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS