Në hall

0
9
Gjigandi

Kë të zgjedhë e kë të lërë, Pedro Rodriguez “në hall”.

Pedro Rodriguez është në qendër të merkatos dhe një rast shumë i mirë për klubet e mëdha. Sulmuesi spanjoll mund të quhet që tani një lojtar i lire, pasi më 30 qershor i skadon kontrata me Chelsea-n.

Për të janë vënë në radhë shumë klube. Në Spanjë janë Valencia e Sevilla, që insistojnë, ndërsa me ta rivalizojnë klubet italiane me Juven, Romën dhe Interin në krye.

Tashmë gjithçka është në dorën e lojtarit për të zgjedhur ofertën më të mirë jo vetëm ekonomike, por edhe atë sportive, që i garanton vendin e titullarit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu