23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hall

Etiketim: hall

“E bëjmë 1 herë në 3 muaj”/ 33-vjeçarja në hall të...

0
Nje vajze e re ka rrefyer problemin e saj per psikologen e The Sun. “Unë kam dëshirë të madhe për të bërë s.e.ks dhe sa...

Këngëtarja shqiptare në ‘hall’ me peshën pas karantinës

0
  Rezarta Shkurta thotë se kjo verë e zuri me disa kile më shumë. Rezarta Shkurta këto ditë ka nisur pushimet në bregdet, ndërsa kohë pas...

Në hall

0
Kë të zgjedhë e kë të lërë, Pedro Rodriguez “në hall”. Pedro Rodriguez është në qendër të merkatos dhe një rast shumë i mirë për...

Seksbomba ruse në “hall të madh”, kërkon ndihmën e fansave

0
Anastasiya Kivtko është një nga modelet më seksi në botë dhe njihet për format e saj bombastike dhe pozat provokuese që poston në “Instagram”....

Coutinho mban peng Lautaro Martinez, Barça në hall me brazilianin

0
Barcelona vazhdon të punojë për blerjen e Lautaro Martinez këtë verë. Problemi i direktivës katalanase vazhdon të jetë një dhe i vetëm: si ta...

Premierliga në hall me një tjetër gjë: Pa tifozë luhet edhe...

0
Klubet e Premierligës tashmë janë duke u përgatitur që në tërësi sezonin e ardhshëm ta zhvillojnë pas dyerve të mbyllura. Derisa janë duke vazhduar diskutimet...

“Ndihem sikur po lyp seks, edhe kur e bëjmë nuk kënaqem”-...

0
“Nuk dua të ndihem sikur po lutem për seks, por kryerja e marrëdhënieve seksuale është kthyer në një problem në lidhjen time.” Ky është rrëfimi...

Bukuroshja italiane në hall me hakera: Publikohen fotografi private të saj

0
Gazetarja atraktive e DAZN dhe Sky Sport Diletta Leotta është përsëri viktimë e sulmeve nga hakerat. Disa vite më parë hakerat kishin arritur që të...

Mjekët e Barcelonës kanë një hall tjetër nëse sezoni rifillon

0
Në shumë liga evropiane kanë rinisur stërvitjet e skuadrave në fushë dhe po planifikohen datat për rinisjen e kampionatit, por mjekët e Barcelonës kanë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS