Me motor mbi hekurudhë/ Treni aksidenton rëndë qytetarin në Laç – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Treni i linjës Shkodër-Vorë ka përplasur një person. Ngjarja ka ndodhur para pak minutash në qytetin e Laçit.
Sipas raportimeve të para, shkak i aksidentit është bërë futja në hekurudhë e drejtuesit të motocikletës.

I aksidentuari është dërguar me urgjencë në spital me plagë të rënda.
Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e plota të aksidentit

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu