19.5 C
Tirana
E enjte, 28 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Treni

Etiketim: treni

E rëndë në Itali/ Po luanin në shina, përplasen për vdekje...

0
Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme në Itali, ku dy fëmijë kanë ndërruar jetë pasi u përplasën nga një tren. Mediat italiane raportojnë...

Itali/ Treni përplas për vdekje të miturin shqiptar

0
Një djalë 15- vjeçar shqiptar ka humbur jetën pasi u përplas nga një tren. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, jo shumë larg stacionit...

Del nga shinat treni i mbushur me student në Gjermani, raportohet...

0
Një tren ka dalë nga shinat në shtetin juglindor të Bavrisë në Gjermani, ku mësohet se të paktën 3 persona jnë vrarë dhe gati...

Përplaset treni në Fushë Mamurras, godet një kamion. Asnjë nga udhëtarët...

0
Treni Tiranë Shkodër ditën e sotme ka pasur pasagjerët më të veçantë, ata të apasionuar pas muzikës Jazz.Pikënisja e tyre ka qenë në Gramëz...

Aksident hekurudhor në Durrës, Treni përplas makinën teksa po kalonte shinat

0
Mëngjesin e sotëm treni i linjës Durrës – Kashar ka aksidentuar në afërsi të Domjes një mjet, duke e spostuar në kanal. Por fatmirësisht...

Shehi e pranon: Sfida me Tiranën, treni i fundit

0
Në sfidën që vendosen fatet e një sezoni, gjithmonë ekziston dikush që e cilëson si ndeshjen e radhës, ky nuk është rasti i Orges...

Nuk paguajnë biletat, konduktori i detyron pasagjerët të kërcejnë nga treni...

0
Në Egjipt është arrestuar një konduktor i cili kishte detyruar dy shitës të varfër ambulant të kërcejnë nga treni që ishte në lëvizje –...

Treni i parë kinez i mallrave arrin pas një muaji udhëtim...

0
Transporti hekurudhor është një prej pikave kyçe në Iniciativën globale kineze, Brezi dhe Rruga. Linja e shpejtë hekurudhore nga Beogradi në Budapest është pjesë e...

Me motor mbi hekurudhë/ Treni aksidenton rëndë qytetarin në Laç –...

0
Treni i linjës Shkodër-Vorë ka përplasur një person. Ngjarja ka ndodhur para pak minutash në qytetin e Laçit. Sipas raportimeve të para, shkak i aksidentit...

Del nga shinat treni i pasagjerëve i linjës Shkodër-Durrës – Lajmi...

0
Një tren i linjës Shkodër-Durrës ka dalë nga shinat pranë stacionit në Laç. Shkak është bërë amortizimi i linjës hekurudhore. Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS