Mbytet peshkatari në Karaburun – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë gjatë mengjisit të sotshëm.
Një pëshkatar ka humbur jetën.

Sipas burimeve paraprake mësohet se ai kishte dalë për peshkim në zonën e Karaburunit dhe është mbytur.
Ai është Mehmet Aliraj reth 60 vjeç dhe policia ka nisur kërkimet për gjetjen e trupit.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu