Lokalizohet zjarri te një barakë e separacionit të qymyrit në KEK

0
Lokalizohet zjarri te një barakë e separacionit të qymyrit në KEK
Gjigandi

Është lokalizuar zjarri i cili kishte shpërthyer te një barakë e separacionit të qymyrit në Korporatën Energjetike të Kosovës në Obiliq.

Skënder Bucolli, zëdhënës i KEK-ut ka thënë se nga ky rast nuk ka të lënduar.

“Ka pasur një zjarr te barakat e separacionit të qymyrit.

Menjëherë kanë intervenuar zjarrfikësit e KEK-ut dhe e kanë lokalizuar zjarrin. Nuk ka të l

ënduar”, tha ai.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu