Tiffany Haddish u paraqit në “Oscars” me fustanin e Valdrin Sahitit – të njëjtin që Monika Lubonj…

0
Tiffany Haddish u paraqit në “Oscars” me fustanin e Valdrin Sahitit – të njëjtin që Monika Lubonj…
Gjigandi

Aktorja e njohur e komedisë, Tiffany Haddish, ka qenë mbrëmë (e diel) e ftuar në ceremoninë e madhe të ndarjes së çmimeve, “Oscars 2022”.

Ajo u prezantua me një fustan elegant si në tapetin e kuq, ashtu edhe në pas-ndejën e organizuar nga “Vanity Fair”.

Aktorja Haddish është dukur joshëse edhe në para-ndejën e “Oscars”, të organizuar një ditë para mbrëmjes së madhe të ndarjes së çmimeve.

Foto: Tiffany Haddish/Instagram

RonaTyra

Veshjen e saj në këtë para-ndejë, ajo ia kishte besuar stilistit të njohur kosovar, Valdrin Sahiti.

Ky i fundit kishte zgjedhur që aktoren e famshme ta vishte me një nga kreacionet e prezantuara më herët gjatë këtij viti.

Foto: Tiffany Haddish/Instagram

Bëhet fjalë për të njëjtin fustan që kishte veshur aktorja Monika Lubonja në një nga netët e spektaklit Big Brother VIP – kur banorët morën të gjithë si dhuratë veshje të dizajnuara nga Valdrini.

Foto: Big Brother VIP

Fustani i zi është i gjatë deri te shputat dhe ka një detaj argjendi në pjesën e dekoltesë.

Monika e kishte veshur këtë fustan në kuadër të festës së Vitit të Ri, kur stafi kishte befasuar banorët, duke iu sjell në shtëpi veshje të realizuara enkas nga stilisti i njohur kosovar.

/abc24.al/

Foto: Monika Lubonja/Instagram

Foto: Monika Lubonja/Instagram

Foto: Monika Lubonja/Instagram

Foto: Big Brother VIP

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu