31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paraqit

Etiketim: paraqit

Berisha në Shkodër: U paraqitët si diamant më 6 mars, demokratët...

0
Pas Lezhës, ish-kryeministri Sali Berisha ka udhëtuar drejt Shkodrës. Berisha po zhvillon takime me demokratët në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjen e kreut...
Tiffany Haddish u paraqit në “Oscars” me fustanin e Valdrin Sahitit – të njëjtin që Monika Lubonj…

Tiffany Haddish u paraqit në “Oscars” me fustanin e Valdrin Sahitit...

0
Aktorja e njohur e komedisë, Tiffany Haddish, ka qenë mbrëmë (e diel) e ftuar në ceremoninë e madhe të ndarjes së çmimeve, "Oscars 2022".Ajo...

Valencia kërkon hetim ndaj Gasperinit, që u paraqit në lojë me...

0
Pasi u shprehën të befasuar nga deklaratat e Gian Piero Gasperinit, se kishte pasur simptoma të koronavirusit para dhe gjatë ndeshjes së kthimit me...

Kjo është balada me të cilën Soni Malaj u paraqit në...

0
Edhe Soni Malaj është pjesë e festivalit Kënga Magjike 2019. Këngëtarja e njohur shqiptare, konkurroi me një baladë me titull “Shije tradhtie”. Ajo bashkëpunoi me Marjano...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS