Lazio bën ofertën e parë për Luis Suarez

0
22
blank
Gjigandi

var ad_container = document.getElementById(‘viimo_container’);
ad_container.id = “viimo_container” + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1);
if (!window.viimo_inpage_setup)
{ window.viimo_inpage_setup = []; }
window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: ‘560×69’ });

Lazio po përgatitet për një lëvizje tejet interesante.

Skuadra italiane, Lazio, po përgatitet për merkaton e verës, dhe tashmë ka gati një emër për fazën e sulmit.

Anëtari i Watford, Luis Suarez, është lojtari që ka tërhequr vëmendjen e Lazio dhe këta të fundit po ofrojnë 15 milionë euro për të.

Surez është lojtar i Watford, por aktualisht luan si i huazuar te skuadra e Real Zaragoza.

22 vjeçari kaloi nga Granda te akademia e Watford, kur asokohe të dyja klubet zotëroheshin nga familja Pozzo.

Lazio po ofrojnë tashmë 15 milionë euro për të, me mundësi për të shtuar edhe 3-5 milionë euro bazuar në performancat e lojtarit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu