LAJM I FUNDIT/ Arbër Çekaj mbahet në Gjermani – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Është shtyrë për të disatën herë seanca për Arbër Çekajn, që akuzohet për trafikun e 613 kilogramëve drogë nga Gjermania.
Shkak për shtyrjen e seancës është bërë vonesa e letërporosisë, që ai është njoftuar për nisjen e procesit gjyqësor në vendin tonë.

Në seancë mungonte dhe avokati mbrojtës i Çekajt, Maks Haxhia.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu