Kundërshtoi punonjësin e policisë pasi i vuri gjobë, arrestohet 40-vjeçari – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Policia e Pogradecit ka arrestuar në flagrancë të shtetasin me iniciale D.H., 40 vjeç.
Arrestimi i tij u bë pasi, në lagjen nr.5, ky shtetas për shkak të detyrës, ka kundërshtuar me fjalë dhe dhunë punonjësin e policisë së rendit publik, pas marrjes të një mase administrative për shkeljen e rregullave të qarkullimit rrugor.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gykatës të Shkallës së Parë Pogardec për veprime të mëtejshme.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu