Kryemadhi: Doreheqja e Rames, reflektimi me i pakte – Lajmi i Fundit – Lajme

0
102
blank
Gjigandi

Monika Kryemadhi, Kryetarja e LSI, ka deklaruar sot, një ditë pas mos hapjes së negociatave nga BE për Shqipërinë, se përgjegjësi i vetëm për bllokimin e rrugës evropiane për Shqipërinë, është Edi Rama.”   “Të gjithë e kanë kuptuar se me Edi Ramën, integrimi është i pamundur, – tha Kryemadhi dhe theksoi se  “dorëheqja e tij është reflektimi më i paktë për përgjegjësinë që rëndon mbi të.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu