14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Ramës

Etiketim: Ramës

Zhdukja e Martinajt më shumë i intereson Ramës, Hoxha: Interesimi...

0
Gazetari Poli Hoxha ka reaguar në lidhje me të shumë kërkuarin, Ervis Martinaj. Hoxha shprehet se kreu i qeverisë, Edi Rama është i interesuar në...

Pyetja e Manjanit: A do të jetë bodyguardi i Ramës drejtori...

0
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani në lidhje me postin që do të zëvendësojë Gledis Nanon nga Policia e Shtetit. Përmes një postimi në ‘Facebook’, Manjani...

Eksperti i Mjekësisë iu ankua Ramës për ministrinë e Bujqësisë, kryeministri:...

0
Kryetari i dhomës së Bimëve mjekësore dhe esencave të Shqipërisë, Xhevit Hysenaj ka qenë i pranishëm në mbledhjen e qeverisë për amnistinë fiskale. Hysenaj tha...

Berisha nga Kuvendi: SPAK të hetojë sarajet e Ramës dhe pallatin...

0
I ashpër ka qenë reagimi i kreut të PD, Sali Berisha në Kuvend. Berisha i ka bërë thirrje SPAK që të hetojë pasuritë e familjes...

Denoncoi shërbimin te ‘Trauma’/ Holandezi nuk i ndahet Ramës: Tregoju shqiptarëve...

0
Shtetasi holandez Ton Daan ka reaguar sërish pas incidentit që i ndodhi disa muaj më parë në Tiranë dhe traumën që përjetoi te ‘Trauma’. Në...

Irena Beqiraj del kundër Ramës për Amnistinë Fiskale: Do ‘grumbullohen’ para...

0
“Një zgjidhje afatshkurtër që shkakton probleme afatgjata”. Kështu e cilëson projektligjin e Amnistisë Fiskale, ish-zv.ministrja e Financave, Irena Beqiraj. Përvoja e vendeve që e kanë...

Ministrja e Ramës bën gafën: Fajin për daljen e tezës së...

0
Akuzave për daljen e tezave të provimeve të maturës, ministrja e Arsimit iu përgjigj me një gafë, teksa bëri ”fajtor” teknologjinë e përparuar, duke...

“Po me Kievin çfarë pate? Ju te domatet, ne…”- Replika e...

0
Kryeministri Edi Rama replikoi në Kuvend me deputeten e PD-së, Jorida Tabaku, pasi kjo e fundit përmendi udhëtimin në Kiev të kreut të qeverisë. “Po...

“Regjimi monist i Ramës”/ Berisha thirrje shqiptarëve: Të ndërpresim menjëherë çdo...

0
Kreu i PD-së, Sali Berisha tha se sot më shumë se kurrë është në dorën e shqiptrëve zgjedhja. Berisha në një komunikim me gazetarët tha...

Paradoksi/ Vendi digjet për një helikopter, ndërsa Rama paguan “Canader” 150...

0
Kryetari i PD-së, Sali Berisha ka zhvilluar një takimin me përfaqësuesit e biznesit të vogël këtë të martë. Në fjalën e tij, Berisha tha se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS