Këto janë çmimet e biletave për ndeshjen Kosovë-Angli

0
60
Gjigandi

Me datën 17 nëntor në stadiumin legjendar “Fadil Vokrri” do të luhet super derbi mes Kosovës dhe Anglisë.

Kjo ndeshje ka rëndësi të madhe për ‘dardanët’, pasi një fitore ose barazim do të na bënte me të……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu