Kamarieri i guximshëm, nuk la vendin e punës gjatë termetit – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Pas tërmetit plot ankth e frikë, personat që kanë qenë nëpër ambjente të ndryshme kanë hapur kamerat se si kanë vepruar për të shpëtuar kokën.
Përveç momenteve tronditëse tërmeti u shoqërua edhe me shumë momente gazmore.

I tillë është edhe ky rast ku në një bar-kafe në kryeqytet, ku gjatë momentit të tërmetit kamarieri mban tabakanë dhe u shërben klientëve dhe kur ndjen lëkundjet del me shpejtësi jashtë, por tabakaja nuk i rrëzohet.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu