Kalimtaret ndalojne para policise hajdutin e argjendarise – Lajmi i Fundit – Lajme

0
126
blank
Gjigandi

Në Londër kalimtaret detyrohen e marrin drejtësinë n dorë teksa ndalojnë një hajdut argjendarie. Një video i postuar në Tuiter tregoi se si një Range Rover e zezë u përplas me vitrinën e një argjendarie. Pastaj të dyshuarit zbritën me çekiçë të mëdhenj për të grabitur argjendarinë. Kalimtarët e rastit ndërhynë dhe arritën të ndalojnë njërin prej grabitësve, ndërkohë që dy të tjerët u larguan. Policia e konfirmoi arrestimin dhe dy të tjerët i shpalli në kërkim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu