Japin dorëheqjen dy drejtorë të Drejtorive të rëndësishme në vendin tonë

0
11
Gjigandi

Selman Hodaj ka dhënë dorëheqjen nga posti i Drejtorit të Përgjithshëm të Sistemit Parauniversitar.

Po ashtu ka dhënë dorëheqjen edhe Drejtori i Drejtorisë Rajonale Arsimore Korçë, Kristaq Grabocka është dorëhequr.

Arsyet e Hodajt dhe Grabockës për largimet nga postet e tyre ende nuk janë bërë të ditura.

Hodaj mbante më parë postin e kryetarit të Partisë Socialiste në Berat e më pas ka shërbyer si kryetar i drejtorisë arsimore të qytetit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu