22.5 C
Tirana
E premte, 19 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Nd

Etiketim: Nd

Lidhja ndërmjet shenjës së horoskopit dhe cilësitë e mashkullit ideal

0
Femrat e Dashit vlerësojnë burrat që janë në gjendje të bëhen shoku i tyre më i mirë. Prandaj, ato përpiqen të dallojnë tek një...

Kosova debuton me humbje në turneun ndërkombëtar të ragbit

0
Kosova debuton me humbje në turneun ndërkombëtar të ragbit!Kombëtarja e Kosovës në ragbi ka debutuar me humbje në garat ndërkombëtare.Kosova u mposht nga Sllovenia...

144-vjetori i Lidhjes së Prizrenit/ Veliaj takon kreun e Komunës: E...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ndodhet sot në Prizren për të marrë pjesë në ceremoninë e përkujtimit të 144-vjetorit të Lidhjes Shqiptare...

Sali Berisha vlerëson lart profesionalizmin e gazetarit ndërkombëtar në Gjenevë

0
Ish-presidenti dhe ish-kryeministri shqiptar Sali Berisha ka pritur gazetarin tonë nga Gjeneva Nefail Maliqin, i cili jeton dhe vepron në Zvicër që prej me...

Harry Kane bën gafën e pabesueshme: Italia, ndër favoritët për ta...

0
Gafë e veçantë e Harry Kane për Italinë dhe Botërorin e Katarit, që do të zhvillohet në nëntor-dhjetor të këtij viti. Sulmuesi i Anglisë...

Prugovci, Lebana dhe Besia nesër kanë ndërprerje të furnizimit me ujë

0
Kompania Rajonale "Ujësjellësi" ka bërë të ditur se nesër do të kenë ndërprerje të furnizimit me ujë të pijshëm konsumatorët e fshatrave Prugovc, Lebanë...
Dua Lipa duket atraktive në imazhet e reja ndërsa shijon kohë e lirë gjatë koncerteve në Evropë

Dua Lipa duket atraktive në imazhet e reja ndërsa shijon kohë...

0
Ndërkohë që po vazhdon turneun "Future Nostalgia", këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po gjen kohë edhe për të eksploruar qytetet në të...
“Kam kaluar një jetë duke mbrojtur dhe ndërtuar markën time”, Kylie Minogue flet për luftën ligjo…

“Kam kaluar një jetë duke mbrojtur dhe ndërtuar markën time”, Kylie...

0
Kylie Minogue ka thënë se lufta e saj ligjore me Kylie Jenner për pronësinë e markës tregtare të emrit 'Kylie' ishte 'thjesht biznes' në...
Dua Lipa duket atraktive në imazhet e reja ndërsa shijon kohë e lirë gjatë koncerteve në Evropë n…

Dua Lipa duket atraktive në imazhet e reja ndërsa shijon kohë...

0
Ndërkohë që po vazhdon turneun "Future Nostalgia", këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po gjen kohë edhe për të eksploruar qytetet në të...

Djegia e Sazanit/ Gazetari zbulon çfarë planin për ndërtime në ishull:...

0
Në emisionin "Open" të gazetares Eni vasili në News 24 u diskutua këtë të martë zjarri në ishullin e Sazanit, ku një sipërfaqe e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS