25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtor

Etiketim: drejtor

​Bordi i Drejtorëve të AKP-së aprovoi shpërndarjen për kreditorët e 7...

0
Bordi i Drejtorëve të Agjencisë Kosovare të Privatizimit sot ka aprovuar shpërndarjet për kreditorët e shtatë ndërmarrjeve shoqërore dhe mori vendim të heqë dorë...

Kush janë ish-drejtorët e Agim Veliut që u zgjodhën në kryesinë...

0
Kryetari i LDK-së në Podujevë, Ekrem Hyseni, ka publikuar foto gjatë homazheve me kryesinë e re të Lidhjes Demokratike të Kosovës - dega në...

Rrokadë drejtorësh, Mehmeti: Arsimi kalon nga fitorja në fitore sipas qeverisë,...

0
Një raport i Ministrisë së Drejtësisë qarkulloi së fundmi në media i ndjekur dhe nga një kërkesë për shkarkimin e të gjithë drejtorëve të...

Japin dorëheqjen dy drejtorë të Drejtorive të rëndësishme në vendin tonë

0
Selman Hodaj ka dhënë dorëheqjen nga posti i Drejtorit të Përgjithshëm të Sistemit Parauniversitar.Po ashtu ka dhënë dorëheqjen edhe Drejtori i Drejtorisë Rajonale Arsimore...

Elon Musk nuk do t’i bashkohet Bordit të Drejtorëve të Twitterit...

0
Elon Musk nuk do t'i bashkohet më Bordit të Drejtorëve, kështu ka njoftuar shefi ekzekutiv i Twitterit, Parag Agrawal në një mesazh drejtuar kompanisë.Agrawal...

Aliu mbajti një takim me drejtorë dhe zyrtarë komunal lidhur me...

0
Zëvendëskryetari i komunës së Vitisë Hasan Aliu, ka mbajtur një takim sot me zyrtarët raportues në sistemin e menaxhimit të performancës komunale dhe me...
Kushtrim Sheremeti – drejtor i përgjithshëm i Teatrit Kombëtar të Kosovës

Kushtrim Sheremeti – drejtor i përgjithshëm i Teatrit Kombëtar të Kosovës

0
Aktori i njohur shqiptar, Kushtrim Sheremeti është përzgjedhur në pozitën e drejtorit të Teatrit Kombëtar të Kosovës (TKK).Sheremeti ka nënshkruar marrëveshje për kontratë pune...

Dy drejtorët e Huawei japin dorëheqjen pas “heshtjes së kompanisë” për...

0
Dy drejtorë joekzekutivë të Huawei në Mbretërinë e Bashkuar kanë dhënë dorëheqjen për qëndrimin e kompanisë ndaj konfliktit në Ukrainë.BBC merr vesh se Sir...

Ballazhi me drejtorët vizitojnë shkollat për 7 Mars, vlerësojnë rolin e...

0
Kryetari i Komunës së Hanit të Elezit, Mehmet Ballazhi, së bashku me drejtorët e Komunës, vizituan sot shkollat e kësaj komune, duke i uruar...

Ibër Alaj, drejtor në DSK, i drejtohet opinionit

0
Drejtori i Departamentit të Sportit të Kosovës, Ibër Alaj, i drejtohet opinionit sportiv, në lidhje me gjendjen që po kalon Kosova.  Ai ka shkruar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS