18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtorive

Etiketim: drejtorive

Japin dorëheqjen dy drejtorë të Drejtorive të rëndësishme në vendin tonë

0
Selman Hodaj ka dhënë dorëheqjen nga posti i Drejtorit të Përgjithshëm të Sistemit Parauniversitar.Po ashtu ka dhënë dorëheqjen edhe Drejtori i Drejtorisë Rajonale Arsimore...

Kjo është drejtoresha më e bukur, e drejtorive komunale në Kosovë

0
Doruntina, 24 vjeçare nga komuna e Kllokotit është drejtoreshë e Drejtorisë për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim rural në Komunën e Kllokotit. Doruntina është me profesion...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS