“Ia kositi livadhin” – Si ndodhi vrasja në Podujevë?!

0
14
Gjigandi

Një rast tragjik ndodhi sot në Repë të Podujevës.

Një person atje ka shtënë me armë zjarri në drejtim të një tjetri që e la të vdekur dhe më pas është arratisur dhe ende nuk u zbulua vendndodhja e tij.

Media mëson se deri te kjo vrasje dyshohet se erdhi për pronë. Viktima kishte kositur një pronë që dorasi i dyshuar pretendon se është e tij dhe ka ardhur deri te vrasja.

Të dy ata kishin qenë me shtëpia afër ku vetëm rruga kryesore i ka ndarë.

Në fotografitë nga vendi i ngjarjes shihet traktori i viktimës, ku pranë tij iu gjet edhe trupi.

Po ashtu, Mjekësia Ligjore sapo ka marrë trupin e tij.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu