18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Lajme nga basketbolli kosovar

Etiketim: lajme nga basketbolli kosovar

Podujeva vazhdon të ndriçohet

0
Qyteti i Podujevës po vazhdon të ndriçohet. Kësaj radhe është ndriçuar pjesa prapa kafiterive buzë lumit Llap, ka bërë të ditur nënkryetari, Nexhmi Rudari. Ai ka...

Ky vit pritet të jetë rekord, megjithatë Kosova nuk i plotëson...

0
Fushata e korrje-shirjeve është shtrirë në të gjithë Kosovën dhe është koha kur vendi bën matjen e rendimentit dhe përllogarit konsumin 1 vjetor të...

​Edhe 4 raste të reja me COVID-19 në Malishevë

0
Bazuar në analizat e testeve për COVID-19, të bëra publike nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, nga Komuna e Malishevës 4 persona...

As qeveria e as Covidi nuk i ndalin dasmat në Kosovë,...

0
Më 1 korrik të këtij viti, Qeveria e Kosovës mori vendim që të ndalojë organizimin e tubimeve me më shumë se 50 persona. Sidoqoftë, as...

Aksion kundër lojërave të fatit në Gjakovë, arrestohet një zyrtar policor

0
Inspektorati Policor i Kosovës ka arrestuar një zyrtar policor të Stacionit Policor të Gjakovës dhe disa persona të tjerë, si të dyshuar për organizim...

Edhe sot shi, nga nesër kthehet vapa

0
Dita e diell do të fillojë me mot me diell dhe vranësira të paqëndrueshme të cilat gjatë ditës vende-vende do të shoqërohen me reshje...

Vapë e madhe javën tjetër në Kosovë, temperaturat shkojnë deri në...

0
Dita e dielë do të filloj me mot me diell dhe vranësira të paqëndrueshme të cilat gjatë ditës vende-vende do të shoqërohen me reshje...

KFOR-i turk shpërndan katër karroca për fëmijët me aftësi të kufizuara

0
KFORi Turk (Kryesia e Këshillit Turk) më rastin e festës së Bajramit ka bërë shpërndarjen e 4 karrocave për fëmijë me aftësi të kufizuara...

11 raste të reja me Covid-19 dhe një i vdekur në...

0
Në 24 orët e fundit në qytetet me shumicë serbe janë shfaqur 11 raste të reja me Covid-19 dhe një persona ka ndërruar jetë...

Përmbyllet fushata për mbrojtjen e fëmijëve

0
Është përmbyllur fushat vetëdijësuese njëjavore lidhur me implementimin e Ligjit për Mbrojtjen e Fëmijëve. Fushën e ka organizuar Koalicioni i OJQ-ve për Mbrojtjen e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS