Gjigandi
Ballina Kosova Podujeva vazhdon të ndriçohet

Podujeva vazhdon të ndriçohet

0
107

Qyteti i Podujevës po vazhdon të ndriçohet.

Kësaj radhe është ndriçuar pjesa prapa kafiterive buzë lumit Llap, ka bërë të ditur nënkryetari, Nexhmi Rudari.

Ai ka thënë se ditëve në vazhdim do të largohen mbeturinat dhe do të pastrohet kjo pjesë e qytetit

Postimi në Facebook:

Është ndriçuar pjesa prapa kafiterive buzë lumit Llap.

Ditëve në vazhdim do të largohen mbeturinat dhe do të pastrohet kjo pjesë e qytetit.

Për mirëmbajten e kësaj hapësire, pres bashkëpunimin e qytetarëve dhe pronarëve të bizneseve të kësaj pjese🙏🏻

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu