Hallakatet Dino Radonçiçi, a thua ku po i dhemb? Ja si reagon për shqiptaren e famshme

0
3
Gjigandi

Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Dua Lipa, ka publikuar Flamurin e bukur të Shqipërisë Etnike.  

Kjo i ka tmerruar serbët dhe kanë reaguar edhe në mënyrë të pakontrolluar!

Ish-basketbollisti i Real Madridit, Dino Radonçiç, aktualisht luan për Iberostar Tenerife, nuk ka më shumë se 21 vjeç, askush nuk e ka të qartë se ku po i dhemb dhe për se e pengon Flamuri i Shqipërisë Etnike.

Basketbollisti malazez, Dino Radonçiç, ka reaguar pa pikë nevoje, duke shkruar në rrjetin social: “Është për të ardhur keq që ajo e përdor popullaritetin e saj në këtë mënyrë, për të nxitur urrejtjen dhe për të provokuar zemërimin e shumë kombeve. Krejtësisht e panevojshme”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu